Sport

Još traje

Izložba- Mostra Tarwuk
Sport

Izložba- Mostra Tarwuk

Utorak 19:00 (12 Rujan)
Etnografski muzej Istre, Pazin

Početni/Improver tečaj bachate
Sport

Početni/Improver tečaj bachate

Četvrtak 18:00 (21 Rujan)
Plesni centar Salsa, Zagreb

Ancic Tennis Professional Coaching Fall/Winter training
Sport

Ancic Tennis Professional Coaching Fall/Winter training

Nedjelja 09:00 (24 Rujan)
ANCIC Tennis Professional Coaching, Split

World Wide Womb Blessing
Sport

World Wide Womb Blessing

Četvrtak 18:30 (05 Listopad)
Gea Viva - co-creating synergy living on Brac, Milna

Budi šašavi znanstvenik, edukativne radionice subotom
Sport

Budi šašavi znanstvenik, edukativne radionice subotom

Subota 09:30 (07 Listopad)
Prirodoslovni muzej Rijeka, Rijeka

Pričaonica
Sport

Pričaonica

Utorak 17:30 (10 Listopad)
Gradska knjižnica Vodice, Vodice

4. kolo jarunske kros lige
Sport

4. kolo jarunske kros lige

Utorak 22:00 (10 Listopad)
Jarun Lake, Zagreb

Seminar / Athletes' Performance Education by Pero Kuterovac
Sport

Seminar / Athletes' Performance Education by Pero Kuterovac

Nedjelja 08:15 (15 Listopad)
Dvorana "Kutija šibica", Zagreb

XC Zajarki - zimska XC duatlon liga
Sport

XC Zajarki - zimska XC duatlon liga

Subota 10:00 (28 Listopad)
Jezero "Zajarki" Zaprešić, Zapresic

Pub Quiz Čakovec - Studeni
Sport

Pub Quiz Čakovec - Studeni

Četvrtak 20:00 (02 Studeni)
Stari Hrast, Cakovec

H18 Megastore Croatian Championship by Ancestral - Hearthstone
Sport

H18 Megastore Croatian Championship by Ancestral - Hearthstone

Subota 10:00 (04 Studeni)
H18 Megastore Gaming arena, Zagreb

16. 'Vina Kolarić' Zimska brdska liga Japetić
Sport

16. "Vina Kolarić" Zimska brdska liga Japetić

Nedjelja 10:00 (05 Studeni)
Klet "Šumski dvor" obitelji Kolarić, Ivančići, Sveta Jana, Jastrebarsko

CIklus Wu Tao plesa
Sport

CIklus Wu Tao plesa

Ponedjeljak 19:00 (06 Studeni)
Makronova, Zagreb

German Lessons - free language course
Sport

German Lessons - free language course

Srijeda 17:00 (08 Studeni)
Local Democracy Agency Brtonigla - Verteneglio, Brtonigla

METALAC Sportska Srijeda - 2. sezona
Sport

METALAC Sportska Srijeda - 2. sezona

Srijeda 18:00 (08 Studeni)
METALAC Industrial Bar, Cakovec

OnLine Božićni sajam 2017
Sport

OnLine Božićni sajam 2017

Ponedjeljak 00:00 (13 Studeni)
Sesvetski Kraljevec, Sesvetski Kraljevec

MBmotors Enduro Tour Kroatien
Sport

MBmotors Enduro Tour Kroatien

Srijeda 20:00 (15 Studeni)
Rab, Rab

Yogareise nach Porec
Sport

Yogareise nach Porec

Četvrtak 10:00 (16 Studeni)
Porec, Poreč

Radionica plesa za roditelje i djecu
Sport

Radionica plesa za roditelje i djecu

Četvrtak 17:30 (16 Studeni)
NTC Sophia centar, Buje

Danas

Dan Sjećanja Na Žrtvu Vukovara 2017
Sport

Dan Sjećanja Na Žrtvu Vukovara 2017

Petak 07:00 (17 Studeni)
Vukovar, Vukovar

Aktualno. za 2017, priprema za GFI i PD,novosti 2018 - 7 Gradova
Sport

Aktualno. za 2017, priprema za GFI i PD,novosti 2018 - 7 Gradova

Petak 09:30 (17 Studeni)
The Westin Zagreb, Zagreb

Međunarodni dan svjesnosti o prijevremenom rođenju 17.11.2017.
Sport

Međunarodni dan svjesnosti o prijevremenom rođenju 17.11.2017.

Petak 16:30 (17 Studeni)
Pješački Most, Osijek

Žene bez PARdona
Sport

Žene bez PARdona

Petak 17:00 (17 Studeni)
Visoka poslovna škola PAR - Rijeka, Rijeka

Veteranski mnt Sesvete cup 2017
Sport

Veteranski mnt Sesvete cup 2017

Petak 18:00 (17 Studeni)
Sava sport - sportski centar, Sesvete

Pub kviz u knjižnici - 5. izdanje
Sport

Pub kviz u knjižnici - 5. izdanje

Petak 18:30 (17 Studeni)
Grad Čazma, Cazma

Predavanje: Zen i borilačke vještine
Sport

Predavanje: Zen i borilačke vještine

Petak 19:00 (17 Studeni)
Nova Akropola Karlovac, Karlovac

3,2,1 Pjevaj ! 3. Festival mladih pjevačkih talenata
Sport

3,2,1 Pjevaj ! 3. Festival mladih pjevačkih talenata

Petak 20:00 (17 Studeni)
Vodnjan-Dignano: Grad priča - Città da raccontare, Vodnjan

Hrvatska kviz liga Sinj, Pub Babilon - 3. Kolo - 17/11/17
Sport

Hrvatska kviz liga Sinj, Pub Babilon - 3. Kolo - 17/11/17

Petak 20:00 (17 Studeni)
Pivnica Babilon Sinj, Sinj

Moj Camino – Šetnja u dubine sebe
Sport

Moj Camino – Šetnja u dubine sebe

Petak 20:00 (17 Studeni)
Gradska Knjižnica Ogulin, Ogulin

Hrvatska kviz liga - 3. kolo
Sport

Hrvatska kviz liga - 3. kolo

Petak 20:00 (17 Studeni)
CB Utopia, Mali Lošinj

Ovaj vikend

Idemo u Veneciju izraditi masku
Sport

Idemo u Veneciju izraditi masku

Subota 05:30 (18 Studeni)
My Destination Croatia, Rijeka

XII. Šćukijada 2017.
Sport

XII. Šćukijada 2017.

Subota 07:00 (18 Studeni)
KŠR "Mrežnica" Duga Resa, Duga Resa

Vaganski vrh
Sport

Vaganski vrh

Subota 07:00 (18 Studeni)
Vaganski vrh, Gospic

Vranica
Sport

Vranica

Subota 07:00 (18 Studeni)
HPD Sveti Ilija Baška Voda, Baška Voda

Wycieczka do Zadaru i jeszcze w jedno ciekawe miejsce miejsce.
Sport

Wycieczka do Zadaru i jeszcze w jedno ciekawe miejsce miejsce.

Subota 08:00 (18 Studeni)
Chorwacja - Polskie Towarzystwo Kulturalne Polonez, Split

Prvenstvo Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom - 4.kolo
Sport

Prvenstvo Hrvatske u boćanju za osobe s invaliditetom - 4.kolo

Subota 08:45 (18 Studeni)
OŠ Veli Vrh Pula, Pula

Meeting Rijeka auto 2017 23°edition
Sport

Meeting Rijeka auto 2017 23°edition

Subota 09:00 (18 Studeni)
Automotodrom Grobnik, Zagreb

ArchiCAD susret korisnika 2017
Sport

ArchiCAD susret korisnika 2017

Subota 09:00 (18 Studeni)
Kongresni centar FORUM Zagreb, Zagreb

Extra Virgin Olive Oil RUN
Sport

Extra Virgin Olive Oil RUN

Subota 10:00 (18 Studeni)
Vodnjan-Dignano: Grad priča - Città da raccontare, Vodnjan