Zagreb događanja / Umjetnost

Danas

08:00 - 12:00
Prvi svjetski rat i glazba
Umjetnost

Prvi svjetski rat i glazba

Utorak 10:00 (24 Listopad)
Hrvatski institut za povijest - Croatian Institute of History, Zagreb

12:00 - 16:00
ZVUK TROLOVA, OpenLab radionica
Umjetnost

ZVUK TROLOVA, OpenLab radionica

Utorak 15:00 (24 Listopad)
Croatian National Theatre in Zagreb, Zagreb

16:00 - 20:00
Predstavljanje knjige - Tvoje Anđeosko Lice, od Ane Dedove
Umjetnost

Predstavljanje knjige - Tvoje Anđeosko Lice, od Ane Dedove

Utorak 18:00 (24 Listopad)
Knjižnica Medveščak, Zagreb

Otvorenje izložbe Konjićevo novo ruho
Umjetnost

Otvorenje izložbe Konjićevo novo ruho

Utorak 18:00 (24 Listopad)
Etnografski muzej, Zagreb, Zagreb

Izložba 'Mare Adriatico – priroda, mit i kultura'
Umjetnost

Izložba "Mare Adriatico – priroda, mit i kultura"

Utorak 19:00 (24 Listopad)
Europski Dom Zagreb, Zagreb

20:00 - 00:00
Predavanje 'Institucionalizacija u tranzicijskim vremenima'
Umjetnost

Predavanje "Institucionalizacija u tranzicijskim vremenima"

Utorak 20:00 (24 Listopad)
MAMA Zagreb, Zagreb

Srijeda

Okrugli stol : Teologija životinja
Umjetnost

Okrugli stol : Teologija životinja

Srijeda 18:00 (25 Listopad)
Etnografski muzej, Zagreb, Zagreb

Četvrtak

Seminar: Uspješno vođenje selekcijskih razgovora
Umjetnost

Seminar: Uspješno vođenje selekcijskih razgovora

Četvrtak 09:00 (26 Listopad)
Njemačko-hrvatska industrijska i trgovinska komora / AHK Kroatien, Zagreb

Osnovni tečaj ugradnje tipsama
Umjetnost

Osnovni tečaj ugradnje tipsama

Četvrtak 09:30 (26 Listopad)
Crystal Nails Hrvatska, Zagreb

Edvin Eddy Biuković: Retrospektiva
Umjetnost

Edvin Eddy Biuković: Retrospektiva

Četvrtak 19:00 (26 Listopad)
Galerija Klovićevi dvori, Zagreb

Forske Kobre napadaju
Umjetnost

Forske Kobre napadaju

Četvrtak 22:00 (26 Listopad)
Pločnik, Zagreb

Ovaj vikend Zagreb

Osnovni tečaj ugradnje šablonama
Umjetnost

Osnovni tečaj ugradnje šablonama

Petak 09:30 (27 Listopad)
Crystal Nails Hrvatska, Zagreb

3. Revija studentskog filma // MM centar
Umjetnost

3. Revija studentskog filma // MM centar

Petak 17:00 (27 Listopad)
MM Centar, Zagreb

Projekt Richter 100- Izložba studenata TTF-a
Umjetnost

Projekt Richter 100- Izložba studenata TTF-a

Petak 18:00 (27 Listopad)
Museum of Contemporary Art, Zagreb, Zagreb

Skaraventer Project - HOT DOG
Umjetnost

Skaraventer Project - HOT DOG

Petak 20:00 (27 Listopad)
SubScena, Zagreb

Poziv na prijavu za Radionicu filma
Umjetnost

Poziv na prijavu za Radionicu filma

Petak 22:00 (27 Listopad)
AKC Attack, Zagreb

Subota

Radionica - Čučanj i Mrtvo Dizanje
Umjetnost

Radionica - Čučanj i Mrtvo Dizanje

Subota 09:00 (28 Listopad)
Elite Fit Π, Zagreb

Tamara Obrovac - Claudio Bernardo: Apoksiomen
Umjetnost

Tamara Obrovac - Claudio Bernardo: Apoksiomen

Subota 19:30 (28 Listopad)
Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu Croatian National Theatre in Zagreb, Zagreb

KOZa u sklopu Noći hrvatskog filma i novih medija
Umjetnost

KOZa u sklopu Noći hrvatskog filma i novih medija

Subota 22:00 (28 Listopad)
Kino EUROPA, Zagreb

Listopad

Skupljačice tame
Umjetnost

Skupljačice tame

Ponedjeljak 20:00 (30 Listopad)
Kulturni centar Travno - KUC Travno, Zagreb

Studeni

Anne-Marie Blink: Radionica glasa i pjevanja
Umjetnost

Anne-Marie Blink: Radionica glasa i pjevanja

Subota 16:00 (04 Studeni)
Teatar Itd, Zagreb

Harmonija disonance: Tragom tradicijskih pjevanja
Umjetnost

Harmonija disonance: Tragom tradicijskih pjevanja

Subota 19:30 (04 Studeni)
Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb

Emigranti, kazališna predstava
Umjetnost

Emigranti, kazališna predstava

Nedjelja 20:00 (05 Studeni)
Kazalište Mala scena, Zagreb

Predstavljanje knjige H. M. Peruzovića: 'Nekoga moramo voljeti'
Umjetnost

Predstavljanje knjige H. M. Peruzovića: "Nekoga moramo voljeti"

Ponedjeljak 20:00 (06 Studeni)
Botaničar, Zagreb

P Manoury - E Jelinek: Kein Licht (2011/2012/2017)
Umjetnost

P Manoury - E Jelinek: Kein Licht (2011/2012/2017)

Utorak 19:30 (07 Studeni)
Croatian National Theatre in Zagreb, Zagreb

H. Lloyd: Napokon spas! uz pratnju Zagrebačke filharmonije
Umjetnost

H. Lloyd: Napokon spas! uz pratnju Zagrebačke filharmonije

Srijeda 18:30 (08 Studeni)
Kino EUROPA, Zagreb

Gabi Abramac: Predstavljanje knjige i etnografski putopis
Umjetnost

Gabi Abramac: Predstavljanje knjige i etnografski putopis

Četvrtak 19:00 (09 Studeni)
Booksa, Zagreb

Vasko Atanasoski (Bernays Propaganda, XaXaXa) u Pločniku
Umjetnost

Vasko Atanasoski (Bernays Propaganda, XaXaXa) u Pločniku

Četvrtak 20:00 (09 Studeni)
Pločnik, Zagreb

700. obljetnica Ljekarne Male braće u Dubrovniku
Umjetnost

700. obljetnica Ljekarne Male braće u Dubrovniku

Petak 16:30 (10 Studeni)
Hrvatsko farmaceutsko društvo, Zagreb

15. Zagreb Film Festival
Umjetnost

15. Zagreb Film Festival

Subota 20:00 (11 Studeni)
Zagreb Film Festival, Zagreb

Radionica: Naši unutarnji konflikti
Umjetnost

Radionica: Naši unutarnji konflikti

Nedjelja 10:00 (12 Studeni)
Centar za Integrativni Razvoj, Zagreb

February 2018

Simfonijski orkestar Berlinskoga radija
Umjetnost

Simfonijski orkestar Berlinskoga radija

Subota 19:30 (10 Veljača)
Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog, Zagreb