Aktivní dovolená v Chorvatsku (6.-14. července)

Aktivní dovolená v Chorvatsku (6.-14. července)


Kada?

Počinje: Petak 21:00 (06 Srpanj)
Završava: Subota 00:00 (07 Srpanj)

Gdje?

Gradac
, Gradac
Sport

Opis

Termín: 6.-15. července
Místo: Letovisko Gradac (Makarská riviéra)
Cena: 7.950,-
Přihláška: afsana@seznam.cz (po zaslání přihlášky bude nutné zaplatit co nejdříve zálohu 2000,- pro rezervaci vašeho místa)

Kompletní informace o ceně, místě, ubytování a všech lekcích si, prosím, stáhněte zde: http://bit.ly/2DV6ZGu

Co se bude cvičit?

RANNÍ BODY AND MIND
Lekce, které v sobě spojují pomalé formy cvičení jako jóga, pilates, slow toning, zdravá záda aj. Zaměřuje se na protažení zkrácených svalů, posílení těch oslabených a zvýšení pohyblivosti kloubů. Díky vědomé práci s dechem se aktivují především hluboce uložené svaly a výsledkem je pěkné držení těla.

Lekce jsou vhodné pro každého bez rozdílu věku, pohlaví nebo fyzické zdatnosti. Cvičení je vhodné jako prevence přetížení pohybového aparátu, kompenzace při sportu nebo doplňková terapie u obtíží lehčího rázu.


TANEČNÍ MIX
Lekce všem pro radost. Čeká vás hodinka inspirovaná různými tanečními formami, krátké kombinace a spousta pohybu, při kterém zapojíme celé tělo. Lekce jsou vhodné pro všechny. Není nutná předchozí zkušenost s tancem.

AMERICAN TRIBAL STYLE
Pro tanečnice s absolvovaným základním kurzem ATS je možné se zapojit do lekcí tohot stylu.

SPECIFICKÉ TANEČNÍ LEKCE
Jakékoliv další styly či témata budou vybrána po domluvě s přihlášenými tanečnicemi dle jejich specifických potřeb a zájmu.

Ostatní lekce
Tato dovolená je pořádána ve spolupráci se Sifum Jiří Hauskou, který bude vyučovat různé formy bojových umění (včetně napr. Chen Taiji Quan s vějířem ) a sebeobranu. Na tyto tréninky je možné se přidat bez předchozí praxe.Još događanja u Gradac

Dovolená s tancem a cvičením Chorvatsko
Sport

Dovolená s tancem a cvičením Chorvatsko

Petak 15:00 (15 Lipanj)
Gradac, Gradac