Duchovní rozvoj, věštění z karet v Chorvatsku

Duchovní rozvoj, věštění z karet v Chorvatsku


Kada?

Počinje: Nedjelja 13:00 (17 Lipanj)
Završava: Subota 16:00 (23 Lipanj)
Sport

Opis

Duchovní rozv a věštění v Chorvatsku 2018
Všechny informace jsou zatím jen orientační a v přípravách

místo: Brela, Chorvatsko
datum: červen 2018
délka pobytu: 7 přespání v Chorvatsku
cena: cena je zatím orientační, cirka 13.000,- Kč včetně dopravy, polopenze, ubytování v apartmánech
ubytování: Makarská riviéra, městečko Brela na pobřeží Jadranu. Apartmány nebo hotelové pokoje s minimálně 3 hvězdami, pro 2 a 4 lidi.
stravování: bude upřesněno
doprava: luxusní bus nebo vlastní
záloha: 2.000 za osobu do měsíce od podání přihlášky, je nevratná, zbytek se domluvíme
konec přihlášek: do konce ledna 2018
vyučující: Daniel Čablík
kontakt: 773 088 335, dan@kartardaniel.cz
poznámka: všechny údaje se budou postupně upravovat a doplňovat včetně termínů, místa a ceny, zatím vše záleží na počtu zájemců o kurz

Program
Každý podvečer, po večeři, si sedneme nad danou vyučující tématikou. Vždy cirka kolem 2-3 hodin intenzivní výuky. Opakuji – intenzivní. Přes den bude volný program. Ubytování bude hned v blízkosti pláže včetně stravování, abychom si ušetřili čas. Ráno je pak možnost si semnou zameditovat, zacvičit jógu nebo qi kong
1. den – duchovno, seberozvoj, energie, meditace, cvičení
2. den – mariášky (dostanete vlastní karty a vyučující materiály)
3. den – lenormánd (dostanete vlastní karty a vyučující materiály)
4. den – numerologie (dostanete malé skripta)
5. den – astrologie (dostanete malé skripta)
6. den – magie (byliny, kameny)
7. den – kyvadlo (dostanete tabulky, kyvadla prosím vlastní)
Program si můžeme pozměnit dle vlastní domluvy a v záležitostech na počasí.

otázky:
proč Chorvatsko a Brela? Protože je nádherná, relativně dobře dostupné, domluvíte si i česky a zrovna v Brele je úžasná energie. Brela – je to nejžádanější a nejluxusnější destinace, která nabízí krásné pláže, mnoho atrakcí a výletů, mnoho možností na stravování.
Proč v červnu – hned několik důvodů. V červnu je relativně v Brele klid před sezónou, poloprázdné pláže a městečko. Cena – vše skoro o polovinu levnější než během hlavní sezóny. Doprava – nehrozí tolik kolony na silnicích. Počasí – teploty kolem 30 stupňů. Žádné velké hice. Na koupání a opalování ideální.
Co si sebou vzít – vše co potřebujete na běžnou dovolenou a na pláž, hygienické a osobní věci, oblečení, opalovací krém ! na kurz –kyvadlo, které si sami koupíte, psací potřeby a nějaký sešit. Možná bude dobré vzít i pastelky.

Rady a tipy:
Kurz byl v červenci 2017 kolem 3,7 korun za kunu. Doporučuji rozměnit peníze v česku. Kolik si vzít? Jídlo v restauracích se pohybuje kolem 70 kun. Pivo kolem 17-23 kun, jogurty – asi 8 kun. Litrová minerálka v obchodě asi 20 kun. Lehátko na pláži 30-40, slunečník o 10 kun levněji. Jsou tam velké cenové rozdíly. Stánek od stánku. Cirka doporučuji 150-200 kun na den. Rozměnit minimálně za 6.000 korun. Záleží zda budete mít polopenzi.
Výlety: přímo z Brely nebo z vedlejší Baška Vody pravidelně odplouvají různé výletní lodi na okolí ostrovy. Nabídka je široká. Od diskotékových lodí s jídlem a pitím nebo jen svezení na protější ostrov Brač.
Doporučuji koupit na trzích vynikající domácí vína, ovoce, zeleninu, domácí pálenky (ořechovice) a olivový olej.

Každého zájemci chci poznat, vědět kdo to je, proč se na kurz hlásí, co od toho očekává a chci si změřit jeho potenciál a duchovní úroveň.

přihlášky na: dan@kartardaniel.cz

přeji krásný den
Kartář Daniel