Rejs po Chorwacji - Natura Wzywa

Rejs po Chorwacji - Natura Wzywa


Kada?

Počinje: Subota 15:00 (18 Kolovoz)
Završava: Subota 16:00 (25 Kolovoz)

Gdje?

Zadar
, Zadar
Sport

Opis

Zapraszamy na kolejną fascynującą WYPRAWĘ PRZEMIAN, tym razem w odsłonie spotkania z żywiołami. Rejs po Chorwacji - Natura wzywa, czyli przygoda żeglugi morskiej połączona z rozwojem osobitym, zdrowym żywieniem i spędzeniem czasu z ciekawymi ludźmi.

18- 25 sierpnia

Wypływamy z Zadaru piękną 10 osobową łodzią Bawaria 44, wpływamy w dzikie miejsca i zapierające dech w piersiach krajobrazy, a gdy wiatr sprzyja szalejemy na pełnym morzu. W tym wszystkim łączymy codzienne jachtowe obowiązki z rozwojem i pracą z ciałem.

A do tego jak zawsze na Wyprawach Przemian z Adą Stolarczyk nie obędzie się bez zwykłych niezwyklości. W czasie rejsu upieczemy pyszny chleb na zakwasie - oby z chrupiącą skórką :)

Co nas czeka?

- Codziennie inny port lub dzikie zatoczki… cały czas będziemy odrywani od rutyny
- Wyostrzymy zmysły, uważność i czujność
- Poczujemy głębię morza. Będziemy spać na wodzie, lekko kołysząc się na delikatnych falach. Woda pod nami. Słychać ją i czuć, kontakt z wodą, jak dziecko w łonie matki.
- Przeżyjemy wspólnie przygodę!Dla niepokornych - Ten kto pływa na Żaglach wie, że każdy rejs niesie za sobą ogrom zabawy, ale też potęgę pokory
- Poznamy tajniki żeglarstwa i zdobędziemy doświadczenie morskiego pływania
- Z dala od lądu kontaktujemy się z wszystkimi żywiołami. Poczujemy wiatr na policzkach, zapach śródziemnej roślinności, będziemy podziwiać zachody słońca i jego odbicia migające na falach...
- Poznamy jeszcze świadomiej własne mechanizmy i skrypty budowania relacji z innymi
- Oddamy cumy i wszystkie troski na lądzie, popłyniemy w morze własnej integralności
- Dzięki jachtom odwiedzimy najpiękniejsze zakamarki Chorwacji, magiczne wieczory stojąc na kotwicy w zatoczce medytując pod gołym niebem
- Przejdziemy szkołę akceptacji i życia w zgodzie z naturą, a nie walki z nią. Zespolenie z naturą i jej cyklem.
- Morze skonfrontuje nas z naszymi lękami i ograniczeniami, z tej konfrontacji wypłyniemy z nową jakością i odwagą. Stawimy czoło żeglarskim wyzwaniom, np. burza, silniejszy wiatr. Będziemy uważnie obserwować emocje ;)
- Niepokorność natury - dostosujemy się do naturalnego rytmu przyrody i zjawisk meteorologicznych
- Zdrowa dieta, ajurwedyjska, detoxowa, wegetariańska. - Codziennie gotują inne 2 osoby dla reszty, zgodnie ze specjalnie przygotowanymi dla nas przepisami
- Nauka zdrowego gotowania, kuchnia Pięciu Przemian, wspólne posiłki jedzone z uważnością
- Przygoda, przygoda każdej chwili szkoda!

O części rozwojowej:

Nasza natura skrywana pod rolami i uwarunkowaniami, coraz głośniej dopomina się o kontakt, uzewnętrznienie. Zaufanie do siebie i własnych decyzji, możliwe jest tylko w zintegrowanym ciele i umyśle z instynktami i wspomnianą wcześniej własną naturą.

Bo wszyscy jesteśmy inni. Cudnie i fantastycznie różni od siebie. Oczywiście w czasie socjalizacji i procesie wychowywania, szkolnictwa próbowano zrobić z nas masę- tłum i bycie takim samym, by tylko pasować - wtedy byliśmy nagradzani. Czasami bywa tak, że po latach funkcjonowania wedle zasad, norm i tego, co wypada, mimo posiadania wydawałoby się wszystkiego - domu, dzieci, pracy... nie czujemy się spełnieni. Radość gdzieś zanika.

A przecież Ty to radość. Ty to wyjątkowość. Twoja Natura ( umiejętności, zasoby, cechy) to radość w czystej postaci. Powrót do kontaktu z żywiołami, który ma miejsce w czasie Rejsu po Chorwacji jest witaniem na nowo domu. Stawaniem się nim.

Być może ktoś Cię kiedyś ocenił, że to, co Cię interesuje nie jest fajne, albo jest nudne! Być może zmuszano Cię do robienia czy uczenia się o rzeczach, które totalnie Cię nie interesowały, męczyły, a jednocześnie nie dawano Ci przestrzeni na to, co się pociągało i ciekawiło. Jeśli tęsknisz za poczuciem pełni i połączenia ze swoją naturą- z tym kim jesteś, chcesz bardziej osadzić się we własnym poczuciu sprawczości - zapraszamy pod wspólne Żagle.

Na rejsie odbijamy się od lądu uwarunkowań, by odzyskać swoje flow, wejść w prąd życia. A pod rozgwieżdżonym niebem zobaczyć w tafli wody swoje własne odbicie i poczuć je całym sobą. Odbudowanie własnego masztu wartości i potencjału pozwala na rozwinięcie żagli i wpuszczenia w nie powiewu wolności.

Zarezerwuj miejsce na Rejs po Chorwacji - Natura Wzywa
18-25 sierpień 2018

mailem : info@wyprawyprzemian.pl
przez formularz na stronie http://www.wyprawyprzemian.pl

Cena: 680 euro + składka jachtowa ok.150 euro do 1 sierpnia, po 1 sierpnia cena to 720 euro + składka jachtowa ok.150 euro

Zapewniamy:

- czarter jachtu Bawaria 44 ( po renowacji w 2016),
- ubezpieczenie jachtu,
- ubezpieczenie grupowe,
- wyposażenie dodatkowe typu ponton z silnikiem,
- opieka Marcina Tworosa- skippera
- opieka Ady Stolarczyk - trenera

Składka Jachtowa: (ok.150 euro)

- opłaty portowe,
- wyżywienie,
- paliwo do jachtu

Pomagamy, nie zapewniamy:

- dojazdu z Zadaru (autem wychodzi około 250-300zł na osobę)
- lotu samolotem (ceny od 600-1500zł)
Organizator:
Ada Stolarczyk - Miłośniczka życia i ulubienica przygody.
"Lubię łączyć magię i realność, czyli osadzać naszą świadomość w ciele. Cieszę się na fizyczne i mierzalne dowody na potęgę myśli i potrzebę przepływu emocji (energii) przez ciało. Dzięki temu wiedza i narzędzia do powracania do wewnętrznej harmonii i życiowego balansu mogą być dostępne dla większego grona".
Właścicielka firmy i Fundacji Wysokie Wibracje. Terapeutka pracy z ciałem, Terapeutka terapii- czaszkowo- krzyżowej. Prividerka TRE®, Autorka płyty Relaksacje z Wizualizacjami "Twoje ciało zna odpowiedź". Od 8 lat pracująca z grupami poprzez pracę z ciałem. Organizatorka Wypraw Przemian.
Skipper:

Marcin Tworos: Wilk morski z wieloletnim doświadczeniem. Geograf, Przyrodnik, Fotograf. Żeglujący od dziecka, więc to dla niego prawie drugi dom. Zwycięzca zawodów regatowych Mazurian Cup 2017. Gdy tylko schodzi na ląd od razu myśli o kolejnej przygodzie z żywiołem. Miłośnik zdrowego stylu życia i pieczenia chleba. Dlatego właśnie w czasie rejsu będziemy piekli chleb!!

Dla Kogo?

Dla Kobiet i Mężczyzn, Par, Singli i młodzieży po 18 roku życia. Osoby, które cenią sobie dobre towarzystwo, mają dystans do siebie i czują, że zwykłe wakacje, wycieczki już ich nie satysfakcjonują. Zapraszamy osoby głodne życia, otwarte na poszerzanie samoświadomości i gotowe na złapanie wiatru w swoje żagle.
Nie jest wymagana znajomość żeglarstwa, mamy opiekę skippera.
Wymagana jest natomiast otwartość serca i umysłu - bo bez tego daleko nie popłyniemy ;)


Czym pływamy?

Pływamy komfortową 10 osobową łodzią Bawaria 44, szybka, zwrotna łódź z zamykanymi dwuosobowymi kajutami, oraz mesą, w której są dwa miejsca noclegowe. Rzut miejsc do spania na obrazku dostępnym na stronie http://www.wysokiewibracje.pl. Łódka z 2013 r, po renowacji w 2016r. :)

Wszelkie dodatkowe informacje:

mail. info@wyprawyprzemian.pl
kom. 660 79 41 28Još događanja u Zadar

Jednodnevni izlet na Plitvička jezera
Knjiga

Jednodnevni izlet na Plitvička jezera

Subota 06:45 (24 Ožujak)
Zadar, Zadar

Rejs Chorwacja 24.03.2018 - 07.04.2018 Darmowy Dojazd
Sport

Rejs Chorwacja 24.03.2018 - 07.04.2018 Darmowy Dojazd

Subota 09:00 (24 Ožujak)
Zadar, Zadar

Rejs Chorwacja 24.03.2018 - 07.04.2018 Darmowy Dojazd
Sport

Rejs Chorwacja 24.03.2018 - 07.04.2018 Darmowy Dojazd

Subota 09:00 (24 Ožujak)
Zadar, Zadar

Svakodnevni život prapovijesnog čovjeka, Zadar
Konferencija

Svakodnevni život prapovijesnog čovjeka, Zadar

Srijeda 10:00 (11 Travanj)
Zadar, Zadar

Prvomajske počitnice / hotel Donat, Zadar
Sport

Prvomajske počitnice / hotel Donat, Zadar

Petak 04:00 (27 Travanj)
Zadar, Zadar

Croatia Spring Swing Retreat
Ostalo

Croatia Spring Swing Retreat

Četvrtak 17:00 (03 Svibanj)
Zadar, Zadar

Wings for Life - UF CRO Team
Zdravlje

Wings for Life - UF CRO Team

Nedjelja 06:30 (06 Svibanj)
Zadar, Zadar

Sveučilište u Rijeci - Wings For Life World Run 2018.
Sport

Sveučilište u Rijeci - Wings For Life World Run 2018.

Nedjelja 06:30 (06 Svibanj)
Zadar, Zadar