Sportovní dovolená v Chorvatsku

Sportovní dovolená v Chorvatsku


Kada?

Počinje: Petak 16:00 (25 Kolovoz)
Završava: Nedjelja 19:00 (03 Rujan)
Sport

Opis

Sportovní pobyt na pobřeží Jadranu, výběr až ze 4 lekcí denně.

PROGRAM A - jemnější formy cvičení, vhodné i pro začátečníky, seniory a klienty se zdravotním omezením.
PROGRAM A-PLUS - intenzivnější formy cvičení, kardio a silový trénink.
Lekce z programů A a A-PLUS je možné kombinovat dle vašeho uvážení.

Lekce budou vést:

Katka Masopustová, majitelka Personal GROUP Training, EFPE CZECH, školitelka a referentka, Master Instruktorka skupinových cvičení, Fitness instrukorka, instruktorka Acrobo - die Ausbildung für Deine Fitness a fyzioterapeutka.

Romana Pospíšilová, advanced instruktorka ETB®, European Aerobic® a Basic instruktorka European Spin Gym® (ESG®) a European Power Stretch - EPS.

Jana Ludvíková Masopustová, Master instruktorka ETB®, advanced instrukorka European Aerobic®, Basic instruktorka European Spin Gym® (ESG®) a European Power Stretch - EPS.

KROMĚ SKUPINOVÝCH LEKCÍ SE MŮŽETE TĚŠIT TAKÉ NA ACROBO OUTDOOR ♥!!! Skvělá kombinace tréninků.

Profesionalita a nejvyšší kvalita služeb je tím nejcennějším, co vám můžeme nabídnout. V kombinaci s odpočinkem na podřeží Jadranu si určitě odvezete nezapoměnutelné zážitky a skvělý pocit. Věříme, že vás tento pobyt nastartuje k novému začátku a pomůže vám změnit životní styl. Vezměte s sebou kamarády, manžela, děti, pro každého se v Lanterně něco najde. Dejte nám svou důvěru. Těšíme se na vás.

Ubytování v apartmánech: 3 (2+1), 4 a 6 (2+2+2) lůžkové.
Cena od 8.570,- /osobu... viz ceník.
Informace na www.katka-masopustova.cz, přihlášky na pobyt přímo u CK Capro:

http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/chorvatsko/lanterna-tar/apartmany-lanterna-cviceni/program-a-cviceni-a-relaxace-v-lanterne-s-katkou-romanou-a-janou.html
... žádný shon, dopolední cvičení až od 9.00 - můžete se vyspat, první lekce kardio, druhá dopolední - posilování či strečink..., po cvičení v klidu lehký oběd a celé odpoledne můžete užívat moře a slunce na pláži... večerní lekce až od 19.00...
Zaručujeme Vám spokojenost... :-)