Tarot u moře

Tarot u moře


Kada?

Počinje: Srijeda 18:00 (09 Kolovoz)
Završava: Nedjelja 09:00 (20 Kolovoz)
Noćni život

Opis

Tarot u moře 2017

(termíny a ceny jsou zatím v jednání ! berte prosím vše jako návrh, děkuji)

Tarot patří k nejznámějším mystériím a orákulům na naši Zemi. Dlouhé roky jsem tarot studoval a používal jako věšteckou pomůcku. Svým klientům nabízím týdenní pobyt u moře jako dovolenou a zároveň jako vzdělání a zasvěcení do tajemného učení s tarotem.

Nejen věštění, ale i jako duchovní cesta, která se v tarotu ukrývá, bude postupně odhalena v podvečerních a večerních kurzech. Historie, mystika, jednotlivé karty malé i velké arkány, techniky výkladu, etika věštce, práce s energiemi a klientem a magie. To vše bude vysvětleno a naučeno.

Opakovaně se na mě v minulosti obraceli zájemci o různé kurzy a přednášky – karty, kyvadlo, virgule, práce s energiemi, aura atd. Zároveň jsem uvažoval nad možností udělat takový kurz na několik dní a zrovna někde v cizině a u moře.

Podařilo se mi domluvit a sehnat ubytování a dopravu u CK Valaška z V.M. která je ochotná mi pomoci toto zrealizovat.
Vybral jsem destinaci Baška Voda ve středním Chorvatsku, kde má CK vlastní penzion.

Nabídli mi 7x ubytování , uvedenou stravu, dopravu lux. busem , služby delegáta. Bez pojištění léčebných výloh 300,- Kč/osoba /pobyt.

Penzion je od centra 350 metrů, od pláže 350 metrů .
Jedná se o dvojlůžkové pokoje s možností až 2-3 přistýlek , WC+SPRCHA , na každém patře rychlovarná konvice, lednice, mikrovlnná trouba, šálky na čaj- kávu, v přízemí kuchyně s talířky, příbory - možnost vaření.
Stravování - vlastní strava nebo polopenze dokoupení polopenze snídaně švédské stoly večeře výběr z menu , v restauraci Šebin vzdálené od penzionu 150 metrů.

Program
Bude se jedna o více kurzů v jednom pobytu. Základ je KURZ TAROT, který bude podrobně rozebrán – historie, významy karet, symboly na kartách, kombinace karet, postupy věštění, interpretace, etika, psychologie, princip samotného věštní karmy a osudu. Každému účastníku budou dány i podrobné skripta k tématu. Možná rozdám každému i jednu podrobnou knihu k prohloubení znalostí. Tyto kurzy budou pravidelně v podvečerních až večerních hodinách. Součást budou i meditace – jak před kurzem, po kurzu, tak i ráno a bude i lekce několika cvičení z qi kungu, jógy a jiných technik.

DODATEČNÉ KURZY - vše podle zájmu a počtu účastníků. Budou to (seznam, cena budou upřesněny podle zájmu) kyvadlo, virgule, aura, numerologie, astrologie, magie, bylinky, něco z čínské medicíny, chiromantie, o kamenech, duchovního rozvoje a další. Podle zájmu ! napište mi o co by jste měli předběžně zájem ! já pak něco vyberu a zakomponuji do programu. O dodatečné kurzy je nezbytné se přihlásit předem! Podle počtu zájemců se udělá časový harmonogram kdy, na jak dlouho a případně za jakou cenu. Všechny kurzy budou vedeny intenzivní formou výuky zaměřené především na praxi a k některým předány i studijní materiály !

Ukončení certifikátem
Jak kurz tarotu, tak i dodatečné kurzy budou oceněny certifikátem o zúčastnění se kurzu. ALE nabízím i možnost u tarotu absolvovat zkoušku (jak na kurzu, tak i po něm, aby jste měli čas se naučit) a dostanete certifikát o Úspěšném absolvování a zasvěcení do umění práce s tarotem.

Záloha a platba
Cena bude ještě upřesněna, ale bude se pohybovat kolem 10.000 korun jako základní kurz s polopenzí. Je možnost si zajistit i vlastní dopravu a ubytování a zaplatit si jen samotný kurz. Doporučuji pobyty (pokoje jsou pro dva) i někoho do dvojice a na pokoj !

Můžete si sebou vzít i své blízké nebo rodinné příslušníky, kteří se kurzu nemusí účastnit a budou to mít bez kurzovného !

Dodatečné poznámky ke kurzu/-ům
K samotným kartám – je nezbytné mít vlastní karty ! na trhu je velké množství karet, které se i značně od sebe odlišují. Například osho zen tarot, který je sice fajn, ale není to klasický tarot, doporučuji kdyžtak konzultovat jaký si vzít. Budu učit o klasických verzích běžně známých tarotů.
A další, bohužel nepříjemná, věc je ta, že v minulosti mi na kurz přišli lidé, kteří „rušili“ slušně řečeno, atmosféru. Protože jim to nešlo a sabotovali práci ostatním, nebo museli všechny ohromovat svými znalostmi. Nebo, což je trochu hnus, si myslí, že kartářčin chleba měkkou kůrku má, a tím si pořeší své finanční problémy.
Každého zájemci chci poznat, vědět kdo to je, proč se na kurz hlásí, co od toho očekává a chci si změřit jeho potenciál a duchovní úroveň.

zájemci o kurz mi prosím pište na mail
dan@kartardaniel.cz nebo pokud budete mít cestu, tak osobně :-)

přeji krásné dny
s Božím požehnáním
Daniel