Zumba Dovolenka Vodice - 2017

Zumba Dovolenka Vodice - 2017


Kada?

Počinje: Petak 18:00 (01 Rujan)
Završava: Nedjelja 06:00 (10 Rujan)
Noćni život

Opis

Už štvrtý krát spolu zažijeme zahraničnú dovolenku plnú slnka, zábavy, Zumbafitness, poznávacích výletov! Tento rok sme pre vás vybrali chorvátsku destináciu. A prečo? Lebo tu vás ubytujeme v krásnych apartmánoch (každý má výhľad na more), ponúkneme Vám bohatú polpenziu, v areáli je úžasné miesto na cvičenie s pódiom, priamo pred apartmánovou vilou je číre more, ktoré už len čaká na to, aby si sa doň po cvičení hodil/hodila. Ubytovanie je od centra vzdialené 15 minút chôdze popri mori a vedie popod borovicovú alej. Budete mať možnosť si vybrať z rôznych zážitkových či poznávacích výletov ( NP Krka, Kornati, chorvátsky večer... ) A v mojej réžii bude výlet na ostrov Murter na ktorom sa nachádza úžasná piesočná pláž s pieskom jemným ako múka :-) Toto miesto proste musíš vidieť :-)

V cene 309 EUR je zahrnutý transfer z MT luxusným autobusom, ubytovanie v apartmánovej vile Adria 1, polpenzia, 2 krát denne Zumbafitness s Luciou Kalankovou a Gabrielou Machovou ( samozrejme aspoň v srdiečkach bude s nami aj Lucka Staňová), kúpeľný poplatok a štandardne darček pre každého účastníka. V cene nie je poistenie ( to si každý rieši individuálne alebo cez nás v sume 10,60 - dieťa plus študento do 26, 13,30 dospelá osoba do 65 r., 26,60 osoba nad 65r.) A nezabudnime, že zážitky, ktoré tu spolu prežijeme sú na nezaplatenie :-)

Pre koho je dovolenka určená??? No predsa pre všetkých!!! Je jedno, či navštevuješ hodiny Zumbafitness alebo nie! Je jedno či si žena, muž, dieťa, dospelák, či más 30 alebo 200 kíl. Zober so sebou dcéru, syna, brata, sestru, mamu, ocina, babku, dedka, kamošku, kamoša, manžela, manželku... :-)

Zálohu v sume 100 EUR za osobu je potrebné uhradiť do 20. 02. 2017 a to len z toho dôvodu, že táto dovolenka sa každý rok expresne rýchlo vypredá. A len takto môžeme zaručiť, že ti ostane miesto na tú najlepšiu dovolenku!

Ak máš záujem o túto senzačnú dovolenku, kontaktuj mňa, Luciu Kalankovú alebo Gabiku Machovú cez fb, sms, mailom, osobne na hodinách Zumbafitness či telefonicky čo najskôr.

Lucia Kalanková - 0915 661 465 lucia.kalankova@gmail.com
Gabriela Machová - 0907 063 836 gmachova@gmail.com